Duben 2016

About 7 season

28. dubna 2016 v 21:17 | Shelly


našla jsem video, kde je něco málo o 7 sérii :) doporučuju kouknout :)

Návštěvnost za minulý týden

27. dubna 2016 v 20:28 | Shelly
Návštěvnost za minulý týden (18.04. 2016 - 24.04. 2016) je:
Pondělí20
Úterý15
Středa19
Čtvrtek17
Pátek11
Sobota14
Neděle22
Celkem 118


Děkují za Vaší návštěvnost :-) vážím si každé vaší návštěvnosti :)

3.kolo soutěže

23. dubna 2016 v 17:07 | Shelly
Dneska zahajuji 3 kolo soutěže, chci se omluvit za zpoždění, vím kolo měla začít už včera, ale nějak jsem včera nestíhala :/ tak se ještě jednou omlouvám :) a teď už tady máme soutěžící :)

pro váš oblíbený pár hlasujte :)

Kolo bude ukončeno příští sobotu 30.4. 2016

1) Ela Vampire-Hanna a Caleb


2. Sheila- Alison a Lorenzo


3.Maggie- Spencer a Toby


4.Sakay- Aria a Ezra


Pro vaše páry hlasujte v anketě :)

Aria-vyřazovačka 3

21. dubna 2016 v 17:33 | Shelly

Tak teď jste vyřadili 4 sérii :-) která série půjde na řadu jako další ??

Vyhodnocení 2 kola

20. dubna 2016 v 15:38 | shelly

Tady je vyhodnocení 2 kola soutěže :-)


Všechny výtvor od soutěžijících najdete v celém včetně hodnocení poroty :)
Musím uznat, že všechny výtvory byly vydařené:)

Porota neměla lehké bodování :)

Žadná z porotkyň nesměla jeden bod opakovat dvakrát :) takže nemohla dám všem výtvorům stejný počet bodů :)

Aria-vyřazovačka 2

19. dubna 2016 v 16:22 | Shelly

Vypadla 2 série :-) tak která Aria vypadne jako další ?? :)

Zadaní na 2. kolo

15. dubna 2016 v 17:06 | shelly
Ahojda :-) takže dneska Vás seznámím se zadaním na druhé kolo soutěže :-)
Vaším úkolem bude vyhotovit libovolnou grafiku,která by měla být s jakoukoliv postavou z pll :-)
Jelikož obrázky párů nejsou moc v dobré kvalitě, tak že proto to s nimi být nemusí :-)
Tentokrát bude hodnotit porata :-) Porota je nakonec čtyř-člená :D :) Vaše výtvory jim budu zasílat na e-mail

Své výtvory zašlete na můj e-mail: Top-secret-00@seznam.cz do 18. 4. 2016 ( do 20:00 hod)
Vyhodnocení bude ve středu 20. 4. 2016
Zadání na 3. kolo bude v pátek 22. 4. 2016

To je vše přeji ať se Vám daří v 2 kole, těším se na Vaše výtvory :-)

S pozdravem Shelly

Aria-Vyřazovačka

14. dubna 2016 v 17:03 | Shelly

Která Aria vypadne ?? :-) já jsem pro asi první sérii aby vypadla :)

Vyhodnocení 1. kola soutěže

13. dubna 2016 v 20:53 | shelly
Tak tady jsou všechny slohy od našich soutěžících :) odborná porota v tom případě jsem já :D a slohy jsem hodnotila, pomocí bodů :) Maximální počet je 10 bodů :)

A tady jsou naše soutěžící:

1. *-Maggie-* ( Spencer a Toby - Spoby)


Jejich vztah se zrodil s nenávisti a podezřívání a změnil se v lásku a pochopení. Nejlepší moment pro mě byl na karnevalu, když všem "přiznali" svůj vztah. Byla to velmi silná scéna - když se Spence otočila a vběhla Tobymu do náručí. Spolu jsem je měla ráda hned od jejich první scény, když ho Spence našla o samotě plakat v uličce. Bylo mi jasné, že budou úžasní.

7/10

2. Sakay ( Aria a Ezra - Ezria)

Můj nejoblíbenější pár (a za ním těsně Caleb a Hanna) je určitě Ezra a Aria. Zbožňuju je už kvůli tomu, jak jsou spolu roztomilí! Prostě sexy chlap (co si budeme říkat) Ezra a malinká Aria (s jedinečným stylem oblékání). Ale to není to hlavní, samozřejmě. Zamilovala jsem si je už jako samostatné osobnosti snad od začátku lhářek. Ezra na mě působí tak ochranitelsky a starostlivě, a Aria je zase neskutečně obětavá, hodná a milá… V celém seriálu jsou snad ten nejharmoničtější pár. Jejím koníčkem je fotografování a literatura, stejně jako on i Aria ráda píše a to je podle mě také velmi sbližuje (přece jen vydání společné knihy nakonec opět dalo dohromady!). Je to prostě láska, ve které by se bez váhání jeden druhému obětoval, vzájemně se podporují a vždy si k sobě dokážou najít cestu.

8/10

3. Sheila ( Alison a Lorenzo)

Jako oblíbený pár jsem vybrala si Alison a Lorenza, prvně se setkali v kostele, kde se hned spřátelili a udělal na Alison hned dobrý dojem a také jí přesvědčil aby se dala k místním dobrovolníkům, což znamená, že jí musel okouzlit, když jí přinutil k tomuhle.
Jelikož se stal něco jako jejím osobním strážcem, tak spolu trávili hodně času a to je dalo dohromady. Alison prospělo, že může trávit čas s někým kdo jí úplně nezná, hlavně to její staré já z minulosti. Bylo to pro ní velice příjemná změna ho potkat, cítila to jako opravdové a upřímne, nečekala že jí něco takovové potká, vzhledem k tomu co se jí stalo. Což je nám všem jasné, a to je podle mě ten důvod proč se do něj zamilovala. I když byl Lorezno varován, že je manipulativní mrcha, tak nedal na ostatní a radši jí poznal sám osobně. Což se mi líbí :) Bylo to sice chvilkové, ale opravdové, myslím, že lepší "vztah" neměla.

9/10


4. Sarah ( Spencer a Caleb)

Je to pár ,který tu není moc dlouho, teprve se zrodil v 6 serii. Ale líbí se mi jací spolu jsou. Vzájemně se změnili a pomohli se dostat z minulého vztahu a to je dovedlo až k jejich love story.
Mají moc pěkné scény. Caleb podržel Spencer v těžkých chvílích a to vedlo k jejímu zamilování. To jejich cestování po světe bylo, taky by se mi to jednou líbilo, takhle cestovat s někým, kdo je pro mě důležitý ( kamarád)

6/10


5. Ela Vampire ( Caleb a Hanna)

Vybrala jsem si Hannu a Caleba, protože jsou úžasní. Jsou úplně epický pár. Přijde mi, že na rozdíl od jiných herců, nebudu jmenovat, nemuseli nic hrát ani předstírat. Jak všichni víme Ashley Benson a Tyler Blackburn spolu chodili, představitelé Hanny a Caleba. Takže logicky je ta přitažlivost a magie vidět i na jejich postavách.

Líbilo se mi jak se seznámili a nesnášeli se, dělali si naschvály a měli na sebe hloupé řeči. On jí lezl na nervy a bavilo jej si z ní dělala utahovat a možná i jí nazývat "princeznou."
Nakonec si k sobě našli cestu, asi za to mohlo Hannino měkké srdíčko. Pomohla klukovi v nouzi. Nakonec zjistila, že se jí líbí i víc. Řekla bych, že na tom měla podíl i moje oblíbená scéna ve sprše. Aspoň mě by se to líbilo, ale to sem nepatří.
Caleb mě pěkně naštval, když začal pracovat pro Jennu. To jsem opravdu měla chuť mu nakopat zadek. Chudák jak se trápila, že jí zlomil srdíčko. Nakonec se to všechno vyřešilo. I když s tím zamotalo víc lídí, co už.
Do toho Caleb našel matku a musel odjet, takže můj oblíbený pár zase čekalo odloučení. Oni si k sobě stejně našli cestu, zatím co Caleb poznával bratry a Hannu a její kamarádky strašilo A.
Byla jsem hodně v šoku, když se rozešli. Myslím, že jsem dokonce uronila slzu, když se "officiálně" odloučili. Ale o to větší radost jsem měla, že Hanna Calebovi pověděla, že ho vlastně nikdy nepřestala milovat. V tuto chvilku jsem ronila potoky slz a hledala kapesníky. Jak už jsem řekla, oni si k sobě vždycky najdou cestu.

10/10

Bodovala jsem podle obsahu, jak holky splnily body a taky hloubku textu :) největší počet byl 10 bodů , což jedna z holek dostala,ale to neznamená, že ostatní jejich práce nebyly dobré, prostě jen tomu něco chybělo :)
Nejmenší počet obdržela Sarah s 6 body, jelikož její úvahu byla nejmíň zajímavá a nejmíň splnila zadání :/ a navíc neměla ikonku soutěže, na svém bodu, tím padem je mi to líto, ale vypadá.

Takže všechny ostatní pokračujete do druhého kola :) zadání na druhé kolo zveřejním už tento pátek tedy 15. 4. 2016 :)

Tak vyhrála 6 série :))

13. dubna 2016 v 18:16 | shelly

Tak nám vyhrála 6 série :) upřímně se mi líbí nejvíc v té 6 sérii :))

Jako další jsem si pro vás připravila vyřazovačku s Ariou :-))
Jinak dneska bude na blogu vyhodnocení prvního kolo soutěže :)