O čem je seriál prolhané krásky?

19. listopadu 2014 v 20:12 | Shelly

Prolhané krásky (originální název: Pretty Little Liars) je americký televizní seriál určený především pro teenagery, který měl premiéru 8. června 2010 na stanici ABC Family. Námět seriálu je založen na stejnojmenné sérii románů Sary Shepardové. V Americe byly odvysílány zatím 4 série a nyní běží 5. V ČR byly odvysílány 3 série.
26. března 2013 americká televizní stanice ABC Family oznámila, že si objednala spin-off od Prolhaných krásek, Ravenswood. Ten byl po 10 epizodách zrušen.

Děj:Seriál se zabývá životem čtyř dívek - Spencer, Hanna, Aria a Emily - jejichž parta se rozpadla poté, co pátá z nich - Alison - záhadně zmizela. Po roce jim začnou chodit zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako "A" a vyhrožuje jim, že prozradí jejich tajemství (včetně jednoho velkého), která zná pouze Alison. Je v tom ale háček: policie právě našla tělo mrtvé Ali. Na pohřbu dívky se čtyři kamarádky dávají opět dohromady. První hromadná zpráva byla poslána po pohřbu. Lhářky se rozhodnou, že udělají památníček pro Alison, jenže tu noc (-A) zničí památník a lhářky zjišťují, že to byl Hannin kamarád Lucas. Na konci 4. série dojde k odhalení... Alison je celou dobu živá. Lhářkám se svěří, že jí -A taky posílal(a) zprávy a že ji tu noc, kdy zmizela, zdrogoval(a) by věděla, že ony nejsou -A. Také jim řekne, že ji někdo cestou domů praštil po hlavě a že její máma si myslela, že je mrtvá, tak ji pohřbila zaživa, protože Alison byla naživu. Paní Grunwaldová ji vytáhla ze země a odvezla do nemocnice. Alison se poté nacházela v Ravenswoodu. Také se v seriálu několikrát objevila u lhářek. U Spencer v noci hledala léky a pak odešla. Ráno se Spencer probudila a dveře od zahrady byly otevřené. Náhoda? Emily vytáhla ze stodoly, ve které byl puštěn plyn. Ali se také svěří, že špehovala -A. Vzala si pokoj, vedle pokoje -A, který měl pronajatý.

zdroj: wikipedie.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | Web | 19. listopadu 2014 v 21:18 | Reagovat

Ahojky,
moc děkuju za tvou návštěvu a komentář na mém blogu, těší mě že někdo nový příjde na můj blog, děkuji a moc:-). A máš pravdu Ni je vždycky hezký:-)...Ten seriál jsme viděla teda jen pár dílů bohužel není čas se na něho koukat :-)

2 Martini Martini | Web | 20. listopadu 2014 v 13:38 | Reagovat

Já jsem skončila na začátku 3. série. Teďka na to vůbec nemám čas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama